Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Sepaş Enerji)

Akkök Holding ve CEZ Group stratejik ortaklığı ile elektrik tedarik hizmeti veren Sepaş Enerji; Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya’nın EPDK tarafından yetkilendirilen resmi elektrik tedarikçisidir. Görevli Tedarik Şirketi olmasının yanı sıra, tüm Türkiye’de büyük sanayi kuruluşları, sağlık kuruluşları, kamu kuruluşlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 4 milyon kişiye elektrik tedarik hizmeti sağlamaktadır.

Bölgesindeki hakim pazar liderliğini sürdürerek, yenilikçi yaklaşımlar ve katma değerli hizmetlerle ulusal düzeyde bilinen bir şirkete dönüşmek vizyonu ve kaynakları verimli şekilde kullanarak, uzman kadrosuyla müşterilerine kaliteli, yenilikçi hizmetler sunma ve paydaşlarının memnuniyetini en üst noktaya taşıma misyonuyla hareket eden Sepaş Enerji; sorumlu olduğu hayati hizmetin ve bu hizmetin günlük hayatta dokunduğu farklı noktaların bilincindedir. Hizmet kanallarını sürekli iyileştirmekte, daima müşteri memnuniyetinin odağına alarak çalışmalarını sürdürmekte, dijital dönüşüm çalışmaları ve teknolojik altyapı yatırımları artarak devam etmektedir.

ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002:2014 Şikayetlerin Ele Alınması Yönetim Sistemi ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarının sahibidir.

Sepaş Enerji 2019 yılında gerçekleştirdiği 3.932.548.000 TL tutarındaki net satış miktarıyla Fortune 500 listesinde 85’inci sırada, “öz kaynak karlılığı en yüksek şirketler” sıralamasında da 46’ncı olarak yer almıştır.

Sektörler